Hakkımızda

Express İnşaat & Mimarlık  Mühendislik tarafınca perakende kuruluşlarına iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti sağlamak amacıyla yaratılmış bir markadır. Express İnşaat & Mimarlık bu doğrultuda müşterilerine, projelerinin girişim...    projelerinin gerçekleştirilip faaliyete geçiş aşamasına kadar kesintisiz servis sağlamayı misyon edinmiştir.
Bu hizmetin kapsamı, kapsamı bakılırsa danışmanlık, fizibilite çalışmaları, proje yönetimi ve anahtar teslim uygulama olarak şekillenir.

Express İnşaat & Mimarlık, bu hizmetlerini yerine getirirken verilen bütçe içinde en etkin planlamayı, en kısa takvimde sağlamayı hedefler ve hizmetini müşterisinin gizlilik prensiplerine sadık kalmış olarak global normlarda teslim etmeyi taahhüt eder.​

 

Professional Services

Proje Danışmanlığı
MOBİLYA İMALAT - İHRACAT
CAFE RESTAURANT
DEVREN-ANAHTAR TESLİM  
İNŞAAT SEKTÖRÜ  
OTEL VE MARKA OLUŞUM  
DANIŞMANLIK  
HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.  
Kalite Politikası

Yüzde 100 müşteri memnuniyetini başarının ölçüsü olarak kabul eder

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımını güçlendirmek için uluslararası standartlarda çalışır

Müşterilerinin  ile ilgili her türlü ihtiyacında onlara en uygun çözümü sunmak için özveri ile çalışır.k

“Anahtar Teslim Cafe Restaurant” ilkesini benimser ve her yeni gün sektörüne katkıda bulunacak öncü uygulamaları planlar.

Hakkımızda 

Değişik sektörlerde ulusal deneyime sahip yönetim kadrosu ile sektöre ihtiyaç duyulan dinamizmi ve yaratıcı çözümleri sunmaktadır.
Express Gayrımenkul,Sektörün tüm alanlarını kapsayan mimarlık, projelendirme, finans, satış ve pazarlama gibi disiplinlerde de servis ve danışmanlık yapmaktadır.
Kurumumuz nitelikli gayrimenkul hizmetiyle, etik değerlerinden asla ödün vermeden, genç, dinamik eğitimli, seçici uzman kadromuz ve çalışanlarımızla, tamamen müşteri memnuniyeti, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik en kısa sürede ve en doğru şekilde cevap vermeyi kendine amaç edinmiştir.

EXPRESS İnşaat & Mimarlık . Ağaoğlu Myoffice 212'de Hizmet Vermektedir. Profesyonel Ve Danışmanlarımızla '' YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'' Anlayışımızla Daima En Yakınınızdayız.. Cafe Restaurant ve Otel Sektörünün Çağdaş Hizmetin Güler Yüzü EXPRESS İnşaat &Mimar'lığa Bekleriz. 
EXPRESS İnşaat & Mimarlık GELİN FARKIMIZI GÖRÜN.