ANAHTAR TESLİM AHŞAP ÖZEL TASARIM CAFE RESTAURANT MAĞAZA

AVM veya Sahiller'de BULUNANCAFE RESTAURANT'LARI
SİZ SAHİPLERİYLE BULUŞTURUYORUZ.   
FRANCHISE veya KENDİ MARKANIZI OLUŞTURMAK İSTİYORSANIZMİNİMUM 750.000 TL ve ÜZERİ YİYECEK İÇECEK KONSEPTİNDEKİ İŞLETMELERİNİZİ KISA SÜREDE ANAHTAR TESLİM VE PİYASA DEĞERİNİN ALTINDA ULTRA LÜX VE UYGUN FİYATLAR'LA SİZİ İŞLETME SAHİBİ YAPALIMFARKLI
TASARIM VE AHŞAP MİMARİ DEKORLA HERKESTEN FARKLI OLUPAKILLARDA KALIN .  DİLERSENİZ AYNI KONSEPTLERDE KENDİ MARKANIZI OLUŞTURALIMDİLERSENİZ ANAHTAR TESLİM FRANCHISE BAYİLİK SUNALIM

 

POTRFÖYÜMÜZDE FRANCHISE İŞLETMELER    
CAFE ve RESTAURANT KONSEPT DANIŞMANLIĞI 
OTEL SOSYAL TESİS  LOKASYON  
MAĞAZA  MİMARİ PROJE MARKA DANIŞMANLIĞI 
KURUMSAL DANIŞMANLIKYATIRIMINIZA DEĞER KATMAK İÇİN  
ÇOK CAZİP TEKLİFLERLE SİZLERE FIRSATLAR SUNUYORUZ.
İSTEDİĞİNİZ SEKTÖRÜN FRANCHISE İŞLETMESİNİ SİZLERE COK UYGUN FİYATLAR'LA SUNUYORUZ.

 

EXPRESS İNŞAAT VE MİMARLIK BÜNYESİNDE 
MOBİLYA İMALAT - İHRACAT                  
CAFE RESTAURANT 
DEVREN-ANAHTAR TESLİM  - İNŞAAT SEKTÖRÜ                 
OTEL VE MARKA OLUŞUM
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.                                                                                                          FOTOĞRAFLAR TEMSİLİDİR.                       ( BİREBİR ) DETAYLI BİLGİ VE SUNUM İÇİN RANDEVU ALINIZ.


Sunum öncesi yapılan analizler; 

  • - Lokasyon verimlilik çalışması 
  • - Çevre nokta potansiyel ölçümleme 
  • - Resmi prosüdür uygunluk analizi 
  • - Teşvik,yapılandırma kredilendirme uygunluk analizi 
  • - Ticari değerleme ve fiyatlandırma 
  • - Tadilat,restorasyon ihtiyaç analizi durum tespiti 
  • - Sektörel verimlilik tespiti uygunluk analizi 

 

Son yıllarda hızlı bir büyüme gösteren Cafe & Restaurant sektöründe rekabet giderek artmaktadır. Ürünler yerine deneyimler, yaşam tarzları ve çözümler markalandırılıp hızlı bir şekilde yayılmaktadır. İyi bir ürün ile birlikte, iyi bir hizmet ve rahat bir ortam satın alınmaktadır. Bu anlayış diğer sektörler tarafından da giderek benimsenmektedir. Bu sektördeki gelişmeler tüketici tarafından günü gününe izlenmektedir. Tüketiciye yakınlığın sağlandığı, izlenme, eleştirilme ve geri bildirim sağlama avantajını iyi değerlendiren Cafe & Restaurant sektörü diğer sektörlerin de dekorasyon kalitesine etki ederek gelişmeyi hızlandıran bir rol oynadığı tartışmasızdır.

Bu açıklamalar doğrultusunda; gittikçe sayıları ve büyüklükleri artan Cafe & Restaurant noktaları nedeniyle restaurant ekipmanı tasarımı, üretimi ve anahtar teslim uygulama hizmetleri konusunda sahayı iyi yorumlayan, sonuca odaklı çalışan ve vermiş olduğu hizmet çeşitliliğiyle katma değer yaratan bir iş ortağının değeri büyük önem taşımaktadır.